Search query:

1 2 3 323 10 / 3221 POSTS
Çfarë janë kufijtë e Evropës?

Çfarë janë kufijtë e Evropës?

Ja që gjërat ndryshuan: ndodhi kriza globale ekonomike e vitit 2008, q...
Shkarkohet zëvendësdrejtori i FBI-së

Shkarkohet zëvendësdrejtori i FBI-së

Prokurori i Përgjithshëm i SHBA-së, Jeff Sessions ka shkakuar zëvendës...
Të shërbesh si mjek në Gutan Lindore: ç’shije ka jeta dhe vdekja…

Të shërbesh si mjek në Gutan Lindore: ç’shije ka jeta dhe vdekja…

Ndërsa qeveria siriane vijon sulmet e pamëshirshme mbi Gutan Lindore, ...
Rita Ora, Nënë Havaja dhe Nënë Eminja

Rita Ora, Nënë Havaja dhe Nënë Eminja

Shkruan: Fjolla SPANCA, Mitrovicë Shkurti është stinë kujtimesh. S...
Kërcënohet sërish Kocias, një plumb në zarf i arrin në shtëpi

Kërcënohet sërish Kocias, një plumb në zarf i arrin në shtëpi

Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Kocias në prag të vizit...
Noizy, Azet dhe Zuna publikojnë klipin e ri “Kriminel”

Noizy, Azet dhe Zuna publikojnë klipin e ri “Kriminel”

Reperët Noizy, Zuna dhe Azet kanë publikuar projektin e tyre më të ri ...

Vdekja e papritur e internetit

Ju mund të mos më njihni mua apo edhe kompaninë time ‘LivePerson’, por...
Lenovo prezanton modelin e ri të laptopit Yoga

Lenovo prezanton modelin e ri të laptopit Yoga

Bashkë me laptopët Lenovo Yoga 730 dhe serinë e Lenovo Chromebook, kom...

Modeli i ri i Surface Laptop fillon prej 799 dollarëve

Microsoft ka debutuar në heshtje me modelin e ri të laptopit Surface L...
1 2 3 323 10 / 3221 POSTS