(Video) Vranë e dogjën nënë e bir, 26-vjeçari – Thanë se e bënë nga dashuria!

(Video) Vranë e dogjën nënë e bir, 26-vjeçari – Thanë se e bënë nga dashuria!

Fillimisht u mendua se vdekja e tyre kishte ardhur për shkaqe aksidentale, por shumë shpejt policia krijoi dyshime se bëhej fjalë për vrasje. Të enjte...

Viti i Skënderbeut, çdo dokument zyrtar me logon e veçantë
Krim në familje në Tiranë,djali vretë babanë me çekiç në kokë
Serbia përgatitet seriozisht për konflikt me blerje helikopterësh të tjerë nga Rusia, Vulin: këtë herë s’do të kemi humbje!

Fillimisht u mendua se vdekja e tyre kishte ardhur për shkaqe aksidentale, por shumë shpejt policia krijoi dyshime se bëhej fjalë për vrasje.

Të enjten, në pranga përfundoi nusja Hysnie Hoxhallari, si dhe Kasëm Pirjasin, të akuzuar si autorë të kësaj ngjarjeje. Sipas policisë, ata i dhunuan viktimat për vdekje dhe më pas i dogjën për motive të dobëta.

Vetëm një javë pas krimit, nusja 32-vjeçare do të shfaqej para mediave e frikësuar për jetën e saj dhe fëmijës 5-vjeçar, në përpjekje për të hequr çdo dyshim prej saj.

Gjykimi për dyshen do të vijojë në Gjykatën për Krimet e Rënda. /tvklan.al

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0