(Video) Vranë e dogjën nënë e bir, 26-vjeçari – Thanë se e bënë nga dashuria!

(Video) Vranë e dogjën nënë e bir, 26-vjeçari – Thanë se e bënë nga dashuria!

Fillimisht u mendua se vdekja e tyre kishte ardhur për shkaqe aksidentale, por shumë shpejt policia krijoi dyshime se bëhej fjalë për vrasje. Të enjte...

Prekëse, vajzës së “ngujuar” në shtrat i bëhet dëshira realitet, Alban Skënderaj shpërthen në lot (VIDEO)
E turpshme: Rama dhe Haradinaj, kryeministrat me pagat më të larta në rajon
Shqiptari katolik me krenari kujton si thirrej ezani dikur! (Foto)

Fillimisht u mendua se vdekja e tyre kishte ardhur për shkaqe aksidentale, por shumë shpejt policia krijoi dyshime se bëhej fjalë për vrasje.

Të enjten, në pranga përfundoi nusja Hysnie Hoxhallari, si dhe Kasëm Pirjasin, të akuzuar si autorë të kësaj ngjarjeje. Sipas policisë, ata i dhunuan viktimat për vdekje dhe më pas i dogjën për motive të dobëta.

Vetëm një javë pas krimit, nusja 32-vjeçare do të shfaqej para mediave e frikësuar për jetën e saj dhe fëmijës 5-vjeçar, në përpjekje për të hequr çdo dyshim prej saj.

Gjykimi për dyshen do të vijojë në Gjykatën për Krimet e Rënda. /tvklan.al

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0