(VIDEO) VRANË E DOGJËN NËNË E BIR, 26-VJEÇARI – THANË SE E BËNË NGA DASHURIA!

(VIDEO) VRANË E DOGJËN NËNË E BIR, 26-VJEÇARI – THANË SE E BËNË NGA DASHURIA!

Fillimisht u mendua se vdekja e tyre kishte ardhur për shkaqe aksidentale, por shumë shpejt policia krijoi dyshime se bëhej fjalë për vrasje. Të enjte...

Çfarë tha ish kryeministri i Republikës së Turqisë Ahmet Davutoglu për Shkupin (VIDEO)
Paskal Milo : Nëna e Skenderbeut ka qenë sllave ashtu siç kanë qenë emrat e fëmijëve të Gjergj Kastriotit po me origjine sllave
Një kërkesë legjitime për kryeministrin shqiptar, z. Edi Rama

Fillimisht u mendua se vdekja e tyre kishte ardhur për shkaqe aksidentale, por shumë shpejt policia krijoi dyshime se bëhej fjalë për vrasje.

Të enjten, në pranga përfundoi nusja Hysnie Hoxhallari, si dhe Kasëm Pirjasin, të akuzuar si autorë të kësaj ngjarjeje. Sipas policisë, ata i dhunuan viktimat për vdekje dhe më pas i dogjën për motive të dobëta.

 

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0