Shqetësuese: Vozit në anën e kundërt të autostradës Prishtinë – Ferizaj (Video)

Shqetësuese: Vozit në anën e kundërt të autostradës Prishtinë – Ferizaj (Video)

Një veturë është filmuar teksa ka lëvizur në anën e kundërt të korsesë në autostradën Prishtinë-Ferizaj. Vetura ka lëvizur me një shpejtësi të madhe, ...

 Dalje masive në bastionet e BESËS, strukturat e Lëvizjes BESA mobilizim maksimal për referendum
Asaf Ademi me plis në Sofrën e Gostivarit
Këshilltari i Besës në Qytetin e Shkupti – Ibush Jusufi, parandaloi vendosjen e përmendores së anti-shqiptarit dhe anti-myslimanit Qemal Sejfulla

Një veturë është filmuar teksa ka lëvizur në anën e kundërt të korsesë në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Vetura ka lëvizur me një shpejtësi të madhe, duke rrezikuar kështu automjetet e tjera.

Gazetari Menduh Abazi e ka publikuar në Facebook videon ku shihet duke vozitur në anën e kundërt të rrugës.

Ky nuk është rasti i parë kur persona të papërgjegjshëm bëjnë veprime të tilla që rrezikojnë seriozisht jetën e pjesëmarrësve të tjerë në komunikacion.

Krejt duke e njoft kete tipin, krejt tu ja ba me drita…..komplet ne shirtin e anes se kundert duke vozitur ne autostraden Prishtine-Ferizaj!

Gepostet von Menduh Abazi am Samstag, 7. April 2018

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0