E vutë re këtë detaj tek fotoja e Metës nga Pogradeci? (FOTO)

E vutë re këtë detaj tek fotoja e Metës nga Pogradeci? (FOTO)

Presidenti i vendit Ilir Meta po shijon fundjavën pranverore në Pogradec. “Të dashur miq, ju uroj një ditë të mbarë nga Pogradeci”- shkruan ai në Face...

Ramiz Lladrovci i shpjegon kryeministrit Haradinaj dallimin mes Forcës dhe Fuqisë (VIDEO)
Përçarja e Vetëvendosjes, në kërkim të rrënjëve: çfarë ndodhi së fundi mes Dardan Molliqajt e Ismail Kurteshit
E pabesueshme, në Kosovë mund të bleni pasuri të patundshme me kripto valuta (FOTO)

Presidenti i vendit Ilir Meta po shijon fundjavën pranverore në Pogradec.

“Të dashur miq, ju uroj një ditë të mbarë nga Pogradeci”- shkruan ai në Facebook duke bashkëngjitur dhe foton që mund t’a shihni në galerinë e lajmit.

Por ajo që bie në sy dhe është gati e pazakontë për një “kokë shteti” është që Meta ka zgjedhur të pijë ujë çezme, të paktën kjo është përshtypja që të krijohet nga fotoja e publikuar. /albeu

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0