E pabesueshme: Qeni vret pronarin me pushkë gjuetie

E pabesueshme: Qeni vret pronarin me pushkë gjuetie

Një burrë ka vdekur pasi qeni i tij e ka qëlluar aksidentalisht gjatë gjuetisë.   Sergej Terekhov, 53 vjeç, i kishte lënë dy qentë e tij jashtë m...

National Geographic: njeriu që kurdis të vetmen orë hënore në botë për 50 vite rresht
Profesori i mbuluar me bletë, ligjëron sikur gjithçka të jetë në rregull (Video)
Dy persona fitojnë lotarinë në vlerë 1 miliard dollarë për një ditë

Një burrë ka vdekur pasi qeni i tij e ka qëlluar aksidentalisht gjatë gjuetisë.

 

Sergej Terekhov, 53 vjeç, i kishte lënë dy qentë e tij jashtë makinës së tij të tipit Lada për të vrapuar përpara një ekspedite gjuetie në rajonin Saratov të Rusisë.

 

Njëra nga kafshët iu kapë papritmas atij dhe ka shkrepur këmbëzën e pushkës së tij të mbushur të gjuetisë. Plumbi goditi Terekhov në bark.

 

Njeriu u rrëzua në tokë të ngrirë dhe shokët menjëherë e nxituan atë në spital. Por pas më pak se një ore, nga plagët e marra, ka ndërruar jetë.

 

Aksidenti ka ndodhur në një vend të famshëm gjuetije në rajonin Sarvatov./InfoShqip.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0