Category: Shqiperi

1 17 18 19 20 21 23 190 / 227 POSTS
Kryemadhi: Ramën nuk e duroj dot, i kam bërë bllok në telefon

Kryemadhi: Ramën nuk e duroj dot, i kam bërë bllok në telefon

Kryetarja e LSI ka folur në emisionin ‘Repolitix’ për marrëdhëniet me ...
“Shqipëria e vogël” në zemër të Nju Jorkut (Foto)

“Shqipëria e vogël” në zemër të Nju Jorkut (Foto)

Nju-Jorku është stacioni i parë i emigrantëve shqiptarë që vijnë nga E...
Sheraton lë Shqipërinë

Sheraton lë Shqipërinë

Vetëm pak kohë pasi qeveria miratoi paketën fiskale, e cila ofron ...
Meta shfaqet i entuziazmuar, hedh valle mes të rinjve (VIDEO)

Meta shfaqet i entuziazmuar, hedh valle mes të rinjve (VIDEO)

I ftuar sot në festën që Kryegjyshata e Bektashinjve kishte organizuar...
Rama vjen nga New York me këpucë të reja dhe gëzon si fëmijë (VIDEO)

Rama vjen nga New York me këpucë të reja dhe gëzon si fëmijë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka dhënë intervistën e fundit për mediat për vit...
1 17 18 19 20 21 23 190 / 227 POSTS