Category: Shqiperi

1 2 3 19 10 / 184 POSTS
Shqipëria nxjerr në treg një monedhë të re

Shqipëria nxjerr në treg një monedhë të re

Duke filluar nga data 30 Mars, në qarkullim do të dalë monedha e re me...
Dita e Verës, shumë aktivitete në Elbasan

Dita e Verës, shumë aktivitete në Elbasan

Sot është Dita e Verës. Festa është përqendruar në qytetin e Elbasanit...
Të mekurën Dita e Verës

Të mekurën Dita e Verës

Elbasani është “kryeqyteti” i Ditës së Verës, dhe festimet kanë nisur ...
Fugoni me nxënës në Shqipëri del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

Fugoni me nxënës në Shqipëri del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar në Jug të...
Fugoni me nxënës në Shqipëri del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

Fugoni me nxënës në Shqipëri del nga rruga, plagosen 10 fëmijë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar në Jug të...
Më 21 mars mbillet pema e 100 mijtë në Tirana

Më 21 mars mbillet pema e 100 mijtë në Tirana

Këto janë ditët e fundit të aksionit të mbjelljes së pemëve, ku synimi...
17-VJEÇARI VRAU ME THIKË BASHKËMOSHATARIN SEPSE E SHIKONTE SHTREMBËR!

17-VJEÇARI VRAU ME THIKË BASHKËMOSHATARIN SEPSE E SHIKONTE SHTREMBËR!

17-vjeçari Devi Lala, i arrestuar një ditë më parë pasi vrau me thikë ...
1 2 3 19 10 / 184 POSTS