Category: Maqedoni

Kategori për lajmet në përgjithësi.

1 2 3 4 5 201 30 / 2004 POSTS
Janeva gjurmëve të autorit të vërtet të rastit të Sopotit

Janeva gjurmëve të autorit të vërtet të rastit të Sopotit

Katica Janeva është gjurmëve të autorit të vërtetë të vendosjes së min...
Zyrtare: Kocijas të enjten në Shkup, ja njoftimi

Zyrtare: Kocijas të enjten në Shkup, ja njoftimi

Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë Niko Kocias, të enjten dhe të ...
Përleshje fizike në Qeverinë e Maqedonisë, dy gra në rolin kryesor

Përleshje fizike në Qeverinë e Maqedonisë, dy gra në rolin kryesor

Dy gra të punësuar në Qeverinë e Maqedonisë janë përleshur fizikisht. ...
Zoran Zaev e do me çdo kusht Afrim Gashin në Qeveri

Zoran Zaev e do me çdo kusht Afrim Gashin në Qeveri

Kryeministri Zoran Zaev ka biseduar me kryetarin e Lëvizjes BESA, Afri...
1 2 3 4 5 201 30 / 2004 POSTS