Category: Maqedoni

Kategori për lajmet në përgjithësi.

1 2 3 181 10 / 1805 POSTS
Noizy, Azet dhe Zuna publikojnë klipin e ri “Kriminel”

Noizy, Azet dhe Zuna publikojnë klipin e ri “Kriminel”

Reperët Noizy, Zuna dhe Azet kanë publikuar projektin e tyre më të ri ...

Vdekja e papritur e internetit

Ju mund të mos më njihni mua apo edhe kompaninë time ‘LivePerson’, por...
Lenovo prezanton modelin e ri të laptopit Yoga

Lenovo prezanton modelin e ri të laptopit Yoga

Bashkë me laptopët Lenovo Yoga 730 dhe serinë e Lenovo Chromebook, kom...

Modeli i ri i Surface Laptop fillon prej 799 dollarëve

Microsoft ka debutuar në heshtje me modelin e ri të laptopit Surface L...

Samsung liron çmimet e Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus

Samsung po përgatitet të lansojë modelet e reja të telefonave të saj t...
Shtrenjtohen çmimet e prodhimeve bujqësore

Shtrenjtohen çmimet e prodhimeve bujqësore

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Çmim...
Shtrenjtohen çmimet e prodhimeve bujqësore

Shtrenjtohen çmimet e prodhimeve bujqësore

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Çmim...
ASK: Bien çmimet e inputeve bujqësore

ASK: Bien çmimet e inputeve bujqësore

Sipas të dhënave të prezantuara nga Agjencia e Statistikave të Kosovës...
Prodhohet orizi unik, mund të ushqejë 200 milionë njerëz

Prodhohet orizi unik, mund të ushqejë 200 milionë njerëz

Shkencëtarët kinezë kanë arritur me sukses të prodhojnë llojin unik të...
1 2 3 181 10 / 1805 POSTS