Category: Kuriozitete

1 2 3 32 10 / 315 POSTS
Tërbohet qeni, sulmon nënën dhe të birin

Tërbohet qeni, sulmon nënën dhe të birin

Qeni i shtëpisë, i racës Staffordshire-Terrier me emrin “Chico” ka jet...
Një pilulë e re për njerëzit, vret mushkonjat

Një pilulë e re për njerëzit, vret mushkonjat

Një ilaç i cili përdoret për të trajtuar zgjebën, del të jetë edhe më ...
Smartfonët kontrabandohen me dronë

Smartfonët kontrabandohen me dronë

Autoritetet kineze kanë shkatërruar një rrjet të teknologjisë së lartë...
‘Victory’/ Kjo është origjina e përshëndetjes me dy gishta…

‘Victory’/ Kjo është origjina e përshëndetjes me dy gishta…

Shenja me dy gishta në formë V-je ka disa kuptime. Shumë njerëz kujtoj...
Facebook me rregulla të reja në privatësi

Facebook me rregulla të reja në privatësi

Facebook ka njoftuar se do të rishikojë mjetet e privatësisë në mënyrë...
1 2 3 32 10 / 315 POSTS