Arrestohet polici për trafik droge

Arrestohet polici për trafik droge

Një pjesëtar i policisë në Koçan është kapur me sasi të vogël droge. Sipas buletinit të MPB-së, më 11 prill, gjatë një aksioni policor është kapur pol...

Asaf Ademi: Kemi nevojë për ndryshime ligjore në kulturë, e drejta kulturore është e drejtë themelore njerëzore
Intervista e plotë e Ministrit të Kulturës, Asaf Ademi, dhënë për gazetën shqiptare (panorama.com.al)
Aktivitët e BESËS: Asaf Ademi emri që po na bën krenar! ME BESË KY ËSHTË DALLIMI!

Një pjesëtar i policisë në Koçan është kapur me sasi të vogël droge. Sipas buletinit të MPB-së, më 11 prill, gjatë një aksioni policor është kapur polici derisa po shiste drogë të llojit marihuanë.

Tek ai u gjetën sasi të vogla apo rreth 26 gram. Ndaj tij menjëherë janë shqiptuar masa ndëshkimore, përjashtim nga puna dhe masë paraburgimi prej 30 ditëve.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0