Anketë: Afrim Gashi kryetari më i besuar i shqiptarëve të Maqedonisë

Anketë: Afrim Gashi kryetari më i besuar i shqiptarëve të Maqedonisë

Edhe derisa kryetar i Lëvizjes BESA, ishte ish – kryetari Kasami, me rejting më të lartë në këtë parti ka qenë Afrim Gashi, kështu të paktën thonë ank...

Gashi: BESA do të jetë opsioni i parë i shqiptarëve
”Të punësuarit në shtëpi” do të riorganizohen me procedurë të shpejtë
AI KISHTE DHIMBJE NË KËMBËN E TIJ, KËSHTU QË AI VENDOSI PËR TË VËNË NË NJË SHFAQJE DHE SHIKO SE CFARE NXJERRIN NGA KEBMBA ËSHTË AQ NEVERITSHME..!! APRIL 3, 2018 Ai kishte dhimbje në këmbën e tij, kështu që ai vendosi për të vënë në një shfaqje Dhe shiko se cfare nxjerrin nga kebmba është aq neveritshme Nje djale kishte dhimbje te tmerrshme ne kemben e tij per disa vite me radhe por pasi vendos qe te shkon ne mjek do te ngeleni te habit se cfare i nxorren nga kemba e tij Per te pare videon e plote duhet klikuar mbi reklamen me poshte nese je i dobet mos e hap…

Edhe derisa kryetar i Lëvizjes BESA, ishte ish – kryetari Kasami, me rejting më të lartë në këtë parti ka qenë Afrim Gashi, kështu të paktën thonë anketat e fundit, që së shpejti do të bëhen publike.

Gashi sipas kësaj ankete ka tërhequr simpatinë e shqiptarëve me modestinë e tij, intelektualitetin, si dhe maturin e duhur që ka treguar gjatë gjithë proceseve të rëndësishme e të vështira që kanë ndodhur kohëve të fundit në Maqedoni, e me këtë ndikimin e tij për të mire të këtyre proceseve e ka shprehur edhe te BESA.

Anketa thotë se rejtingu i kryetarit të ri të BESËS, Gashi, qëndron shumë lartë në krahasim me kryetarët e partive tjera politike shqiptare. Në çastet e publikimit të kësaj ankete, priten reagime të ashpra nga “megafonët” e VMRO – DPMNE-së, pasi që Gashi është I gatshëm që së shpejti të bëhet pjesë e Qeverisë së LSDM-së, për të ndihmuar proceset euro – integruese.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0